KURUMSAL

PROSİM ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLARI

Prosim, halk sağlığı alanında haşere kontrol ürünlerinin imalatı ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Firmamız, dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, keşfettiği bu yenilikleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Prosim, belediyelerin ihtiyaç duyduğu sivrisinek, karasinek, tatarcık, kene, larvasit vb. zararlı kontrol ürünlerinin geliştirilmesinde ve pazara sunulmasında 15 yılı aşkın süredir pest control sektöründe yer alan firmamız, haşere ilacı imalatında Türkiye'nin seçkin firmaları arasında yer almaktadır. Türkiye'de dört, yurt dışında da bir şirketimiz, 700 çalışanımız ve geniş bayi ağımızla haşere ilacı toptan satışı hizmeti vermektedir.

Prosim 2015 yılında bir grup firması olarak Prosim İlaç, Kimya ve Teknoloji Araştırma Merkezi'ni kurdu. Prosim, ar-ge çalışmalarına hız vererek, halk sağlığı sektörüne ivme kazandırmıştır.

Prosim İlaçlama’nın başarısı, çevre ve halk sağlığına gösterdiği hassasiyetten kaynaklanmaktadır. Her platformda bilimsel gerçekleri vektör kontrol uzmanlarına sunan firmamız, sektörüne yeni, sorumlu ve merkezinde insan olan farklı bir anlayış kazandırmıştır.

Prosim ulusal bazda çalışmalara başladığı tarihte, sektörde uzun yıllar deneyimi olan bir takım oluşturdu. Gerçek saha deneyimleriyle ciddi birikimlere sahip olan bu yeni takım, sektöründe daha önceki yıllarda gördüğü eksiklikleri giderme ve bilimsel olmayan uygulama tekniklerini değiştirme yönünde kendisine yüksek bir hedef belirledi.

Prosim İlaçlama, bilimsel gerçekleri belediyelerimize sunmaya başladı. 2002 yılına kadar çoğu kentlerimizde yapılan haşere kontrol çalışmaları, gerek ürün gerekse metot olarak bilimsel gerçeklerden uzaktı. Yanlış uygulamalardan dolayı hem kullanılan ilaçlarla halk sağlığı tehdit ediliyor, gelecek nesillerin sağlığı riske atılıyor hem haşere problemi çözülemiyor hem de her yıl yüz milyonlarca dolar değerindeki ülkemizin ekonomik kaynakları heba oluyordu. Prosim bu gidişe dur diyerek Türkiye’ye haşere ilaçlama konusunda yeni bir vizyon getirmiştir.

Prosim, kentsel haşere kontrol hizmetlerinde de özel bir kuruluş olarak ülkemizde en büyük iş bitirme yeterliliğine sahip olan uzman bir haşere kontrol hizmet firması özelliği de taşımaktadır. Prosim İlaçlama Türkiye genelinde belediyelerimize haşereyle mücadele hizmeti sunmuş ve bu hizmeti sunmaya devam etmektedir. Prosim, haşere kontrol hizmetlerinde ilaç, cihaz, araç-gereç, personel, sistem, program ve proje dahil olmak üzere tam hizmet kuruluşu olarak yoluna devam etmektedir.

 

 

PROSİM SEKTÖRÜN ÖNCÜ KURULUŞU

BİZE ULAŞIN

İstek, öneri ve şikayetleriniz için bizlere iletişim sayfamızda bulunan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

TOP
× Bize Yazın